Poháry, medaile, diplomy - prodej a výroba pohárů

Autor: JŠ <iveta.subrova(at)worldonline.cz>, Téma: 01. O firmě, Vydáno dne: 15. 03. 2018

SPORTOVNÍ POHÁRY A TROFEJE - výroba - prodej - I+H s.r.o.

Vítejte na webových stránkách www.poharyhorice.cz firmy I+H s.r.o., zabývající se dovozem, výrobou a distribucí sportovních pohárů, cen, trofejí, diplomů,,... kompletní návrhem dle Vašich přání a požadavků, výroba a následná expedice po celé ČR.


Rychlý kontakt:

E-mail: poharyhorice(at)seznam.cz., Telefon, fax: 493 621 806, GSM: 728 615 033


Nabízený sortiment:

Sportovní trofeje

Luxusnější varianta obdarování sportovců a sportovkyň za jejich výkony - to jsou trofeje, na většinu z nich, je možné umístit emblém dle Vašeho výběru a najdete je v naší nabídce již od 100 Kč.

Poháry

Potřebujete samostatný pohár, nebo celou sadu pohárů pro soutěže, závody, sportovní utkání, nebo třeba jako dárky za vysvědčení nebo pro Vaše obchodní partnery? Podívejte se na nabídku pohárů, které v nabídce firmy I+H s.r.o. naleznete již od 100 Kč - můžete si vybrat variantu bez víka, s víkem, stejně tak jako různé varianty emblémù a štítků. Všechny poháry Vám vyrobíme na míru, dle Vaší objednávky.

Diplomy

Chcete obdarovat děti ve školce? Nebo studentíky na škole v přírodě, hráče Vaší fotbalové 11ctky, nebo letce ve Vašem leteckém klubu? Zkuste diplomy, které jsou tou správnou volbou, a které u nás naleznete buď v všeobecném vzhledu, ale také s motivem hasičů, holubů, hokejistů,...

Medaile

Ano, k diplomu se hodí také pořádná medaile, kterou můžete ocenit třeba všechny zúčastněné a udělat jim tak nemalou radost. V současnosti Vám nabízíme 14 základních variant medailí, ke kterým si můžete zvolit emblém podle Vašeho přání a třeba si sladit pomocí emblému i pohár nebo trofej.

Figurky

Figurky, které jsou umístěné samostatně na mramorovém podstavci nebo se nechají samostatně umístit na trofej - jejich nabídku najdete v sekci figurky

Štítky na poháry

Na každý pohár, nebo trofej Vám na míru vyrobíme štítek dle Vašich přání, mùže na něm být 1. 2. 3. ale také 69-té místo, nebo třeba informace, že pohár je určen pro nejlepšího obchodníka Vaší firmy, nebo pro nejrychlejšího jedlíka ve Vaší školce.

Emblémy na poháry a medaile

Podívejte se na kompletní sortiment emblémù, ve kterých naleznete desítky variant fotbalistů, hokejistů, plavců, kuželek, míčů, tenistů, ptactva,... je jen na Vás, jaký emblém si vyberete na medaily či pohár.

Kontakty:

I+H s.r.o.,  SPORTOVNÍ POHÁRY A TROFEJE

Palackého náměstí 136, 508 01 Hořice

IČO: 28781031


Otevírací doba:

Pondělí - Pátek 09:00 – 15:00

Jsme tu pro Vás:

V případě, že by se vám naše otevírací doba nevyhovovala, zavolejte nám a určitě se domluvíme…


Kontaktujte nás:

E-mail: poharyhorice@seznam.cz

Web: www.poharyhorice.cz

Telefon, fax: 493 621 806, GSM: 728 615 033


Kde nás najdete:

Mapka kudy k nám I+H s.r.o.,  SPORTOVNÍ POHÁRY A TROFEJE - výrobna + prodejna v Hořicích (Palackého náměstí 136). Jak se k nám dostat? Je to jednoduché, ve směru od Jičína nebo Hradce Králové sjedete do Hořic na sjezdu i firmy SWELL a poté se dáte směrem k Penny marketu - přijedete na Palackého náměstí a po pravé straně naleznete prodejnu pohárù a trofeji I+H s.r.o.

Historie - pár důvodů proč poháry a medaile od nás:

Dlouholetá tradice

Výrobou pohárů se zabýváme již více jak 10 let, počátky naší firmy sahají do roku 2001, kdy jsme začali zabývat prodejem pohárů a drobných sportovních cen, jako jsou medaile, diplomy a jiné upomínkové předměty. Postupně jsme začali dovážet a vyrábět vlastní řadu trofejí, sošek a emblémů, a jejich distribucí.

Pořádáme…

Firma I+H s.r.o. – POHÁRY A TROFEJE , je pořadatelem jednoho z největších seriálu turnajů v elektronických šipkách I+H CUP , Více informací o turnajích se dozvíte na stránkách Východočeského oblastního šipkového svazu www.vosshorice.cz.

Spokojení zákazníci:

Mezi naše dlouholeté zákazníky patří šipkařské kluby, hasičské spolky, spolky přátel ptactva, fotbalu, hokeje,... kterým vyrábíme dle jejich přání a požadavků kompletní řadu medailí, diplomů, pohárů s emblémy fotbalistů, hokejistů, basketbalistů, hasičů, ptactva a dalších. Podívejte se do fotogalerie, jak může vypadat sportovní trofej, nebo pohár třeba pro Váš plavecký klub. Firma I+H s.r.o. sportovní trofeje a poháry je připravena vyhovět Všem Vašim přáním a požadavkům.

Rychlost výroby:

Nejsme žádní překupníci, drtivou většinu nabízeného sortimentu trofejí, pohárů, diplomů, medailí,... sami vyrábíme a držíme trvale SKLADEM, tak aby bylo možné rychle, pružně a efektivně vyhovět Vašim objednávkám a zajistit jejich rychlou výrobu a dopravu po celé ČR.

Doprava po celé ČR:

Všechny objednávky pohárů, trofejí, diplomůči medailí pro Vaše sportovní utkání, přebory, závody Vám jsme schopni dopravit po celé ČR buď pomocí služeb České Pošty, případně naším vlastním rozvozem.poháry, trofeje